חדרי המגורים

חדרי הבית

החדרים בבית 'ירדן' למעשה תוכננו ועוצבו כחדרי אירוח בבית מלון משפחתי, ועל כן הם מתאימים  באופן מושלם לדיירי הבית כיום – הן בנוף הנשקף מהחלונות, הן מבחינה רפואית והן מבחינת הנגישות והנוחות במרחב. הבית ממוקם בסביבה שקטה ופסטורלית, ומקיפה אותו גינה ירוקה ושלוה המוגנת (כמו כל אזורי הבית כולם) מפני כניסתם של זרים למתחם.

סוגי החדרים

בהתאם למצבו של כל דייר, מבנה החדרים המזמין מאפשר יחידות זוגיות או חדרים ליחידים, ובכולם ריהוט מלא ומעוצב, מזגן איכותי הפועל בחימום וקירור, טלוויזיה עם גישה לכבלים, מקרר אישי, טלפון נייח, חדר שירותים ומקלחת ולחצן חירום. 

אין כמו בבית

אין ספק שבכדי להפוך מקום לבית אמיתי, יש לקשט ולעצב אותו, להזין אותו בפריטים, בתמונות ובחפצי נוי שמדברים אל ליבכם. פרטיותם וחירותם של הדיירים עומדות בראש מעייניו של הצוות במקום, ועל כן מושם דגש על העיצוב הייחודי לכל חדר וחדר, על פי ראות עיניו של האדם או הזוג המתגוררים בו.

ניקיון והיגיינה

חלק משמירה על בריאות ועל חיים איכותיים היא ההגיינה הקבועה במקום. כך, בכל יום ניתנים שירותי כביסה וניקיון מקצועי לחדרים עצמם (בדרך כלל בשעות הבוקר), ובחללים המשותפים השירות ניתן פעמיים ביום – בתחילתו ובסופו, על מנת להבטיח כי כל בוקר מתחיל עבור הדיירים בחללים נקיים ונעימים למחייה. 

השאירו פרטים כדי לתאם פגישת היכרות